Hlasuj pro mě tady prosím!

Bude i ten máš svět mít šťastný konec?

9. ledna 2012 v 21:18 |  Přemýšlím..
Když se povídáte na svět z vrchu, jak všude možně chodí spousta lidí, kteří neustále někam spěchají, řekli byste, že už tu lidé moc dlouho nebudou a spěchají do záhuby.
Ale já bych řekla, že záleží na úhlu pohledu. Můj pohled je pokaždé jiný, ale přesto vždy vidím jednu a tu samou věc. A to jak je většina lidí bezohledných, sobeckých a dokáží jen ubližovat. Jakoby měli místo srdce kus ledu. A Asi každý ví, že to rozhodně není obdivuhodná vlastnost. Takoví lidi jsou většinou chladní, smutní a nepříjemní, takže si každý určitě řekne že s ním není moc zábavy, tak si ho nebude moc všímat a najde si lepší kamarády, ale já si myslím, že ten člověk má důvod k takovému chování. Co kdyř chudáčkovi někdo moc ublížil a neví jak dál? Co když přišel o někoho blízkéhoa němůže se s tím srovnat? Ně, přesně tyto otázky si nikdo nepoloží. Ale proč? ..

I mě někdy príjde, že mám poslední dobou srdce z ledu. Asi už dva nebo tři týdny jsem totáně bez nálady, chodím jak tělo bez duše, všichni se smějí a jen já sedím, koukám do blba, vůbec nevnímám o čem se baví a přemýšlím si o svém. Je to hrozný a nevím co dělat posledních asi pět dní každý večer brečím nad sebou, svým životem atd.. Jednou jsem začala tak brečet, že jsem asi 10 minut v kuse nemohla přestat.. A víte co je na tom 'nejvtipnější'? Ikdyž nejsem nějáka extra populární, ani jedna moje kamarádka si nevšimla. Příjde mi, že se mi něják odcizují, už se spolu ani moc nebavíme, někdy mi příjde, že se musím vetřít.. já prostě nevím jak a co dál.. :( Ikdyž se zas tak nedivím, před nimi se stále jen přetvařuji aby nic nepoznali. Teď to na mě prostě něják všechno padá a já to nezvladám, nekdy mám sto chutí s tím zkoncovat.. Bože! ááá! pomóóc! už prostě nemůžu, nikdo nic neví jsem na to sama. A to je můj život, přetvářka před svými přáteli a pak si brečet jakej mám život.. Snad někdy začnu doopravdy žít.. Prosím!

.. Sice se utčitě najdou i nějáke dobré duše, které jsou ochotné pomáhat, ale tato vlastnost, jako je ochota, je v našem světě stále vzácnější. Bylo by opravdu krásné kdyby neexistovala nássilí, vraždy a krádeže, ale to je asi opravdu hudba budoucnosti.

V tomto našem světě se stále šastěji setkáváme s lidmi, kteří jsou závistiví, zlí a arogantní. Podle mě je to dnešní uspěchanou dobou, honem za majetkem, penězi a slávnou.
V době pravěku, kdy si lidé byli rovni a neměli si co závidět, tyto vlastnosti vůbec neexistovaly. Proč se to vše změnilo?!
V době pravěké sice nebyly počítače a dnešní elektronika takové úrovně, ale lidé měli k sobě blíž, více komunikovali a měli mnohem méně špatných vlastností. A pak si říkáme, že jsme ti chytřejší...
Lidé na sebe začali být zlí postupem času, ale věřme na šťastný konec, jako v pohádce, že se vše v dobré obrátí a lidé se začnou mít zasevíce rádi.
Ale pohádka a realita jsou dva zcela odlišné světy. Bude ten náš svět mít šťastný konec? On tom rozhodneme jen my ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 B.Showy B.Showy | E-mail | Web | 10. ledna 2012 v 16:45 | Reagovat

Děkuju :) PS: Já bych raději v této situaci nebyla :( je to pocit na nic :( chci štatsný vztah a né že chci kdo mě nechce :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama