Hlasuj pro mě tady prosím!

Love it ^^

6. ledna 2012 v 22:06 |  Zajímá mě..
A je to tu, úterý už pomalu končí, na obloze tma, ale pro mě to teprve začíná. Sedám do auta a celá vzrušená se koukám jak mizí krajina kolem mě. Pomalu dojíždíme na místo. Popadnu svoje věci a vystupuju z auta. Dojdu tam, převleču se a ještě s větším vzrušením procházím tu dlouho chodbu až tam. A je to tu, otevírám dveře a jsem tam.. Ano! Tenisová hala a kurt který tam čeká ne mě.
Přesně tak, můj koníček je tenis! Chodím do něj asi něco málo přes rok a baví mě to víc a víc. To bude možná tím, že se zlepšuju. Miluju ten pocit když držím pevně v ruce raketu, stojím v pozoru a soustředěně sleduju míček až ho trenér odpálí na mě. Miluju to potěšení, který mám, když ho odpálím zpátky jak nejlíp to dovedu a miluju, když se mi to povede a trenék mě pochválí za ten krásnej odpal. Prostě a jednoduše miluju ten sport!
Ani nevím, jak je možné, že mě to tak chytlo. Většina koníčků co jsem dělala mě přestala celkem brzy bavit, ale tenis? Ten mě baví pořád. Nejspíš to bude tím, že tam chodím s kámoškou, se Špenátkou. Začátky byly trochu těžší, ale teď je všechno super :)
Někdy si nás dvě představuju jak se sejdem za 20 nebo 30 let někde na mistrovství, ale to se nestane no. Ale doufám, že se aspoň sejdem jako staré známě a pořádně si zahrajem.


Celkem stará fotka, není ani moc pěkná a vypadám tam hrozně, ale lepší jsem nenašla :/
Zmiň se mi tu a až budu slavná teniska tak si na Tebe vzpomenu a dám Ti outogram ;) :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucie Lucie | Web | 6. ledna 2012 v 22:45 | Reagovat

děkuju, jsem ráda že se ti básnička líbí. Jinak taky jsem měla plno koníčků a pochvíli mě přestali bavit. :D Zůstalo jen tancováni a basket. I když jsem basket jednu dobu hrála závodně, protože basket prostě miluju, tak jsem se ho musela vzdat z mé blbosti a kvůli škole. Lituju toho každým dnem. Jinak snad budeš jednou slavná teniska. :) Ať se ti daří. :)

2 Džejn Džejn | Web | 9. ledna 2012 v 21:25 | Reagovat

[1]: Za nic prosím tě ;) Jop, tancovat jsem taky chtěla, jen nemám s kým :/ Jednou třeba spolu :D Děkuju! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama