Hlasuj pro mě tady prosím!

Pátek 13.

14. ledna 2012 v 17:12 |  Zažila jsem..
Moc lidí se na pátek 13. nětěší, protože je považovaný za nešťasný den. Je to proto, že existuje jakýsi speciální druh fóbie z čísla 13 (triskaidekafobie).
Já to teda moc nechápu, proč zrovna pátek a jak někdo může mít fóbii z čísla, ale co už. Ale jsem ráda že mi to nevadí, prože kdyby jo, tak by mi vadili moje narozeniny když je mám 13. a mám někdy tu smůlu a na pátek mi zrovna výjdou a narozeniny mi vadit nikdy nebudou! :D Ale pro mě to znamenalo spíš jen dálší obyčejný den. Nikdy jsem neprožívalá ten den a nestrachovala se, že se něco hroznýho stane.
Tento pátek se mi sice nezlomila noha a ani se mi nestal pořádný trapas o kterém se mluví další 3 dny, ale rozhodně to nebyl můj šťastný den, ikdyž začal celkem hezky.
Ve škole dobrý, žadný špatný známky nebyly, spíš naopak, potom jsem jela s kámoškou do města to byla taky fajn. Pak mě napadlo jeslti u mě nechce spát,že si obědnáme pizzu a tak. Tak jsem volala mamce jestli můžu a ona mi řekla, že jí není dobře a sestře taky ne. Hlavně, že když já ležím nemocná v posteli tak si svýho borca přivede! Ale řekla jsem si, že dobře, necháme to na jindy. Ale pak příjdu dom a sestra se s kámoškou smějou přes celej byt a mamce to nevadí, hlavně že jim bylo tak moc špaatně!! Grr.. Už mě to štvě. Třeba ona dostane 2 z testu z matiky a mamka o tom mluví další dva dvy jak je sestra šikovná. Já dostanu 1 z čtvrtletky z matiky a řekne mi, že jsem dobrá , to je všechno! Fajn, je o dva roky starší tak to má težší, ale ona měla jen test, já čtvrtletku, ona dostala 2 a já 1 ! Jako by ju měla radši !!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alex Alex | Web | 14. ledna 2012 v 22:51 | Reagovat

Piatok 13.!Hrozný deň!Chcela by som mať ten tvôj!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama