Hlasuj pro mě tady prosím!

Převlíkání v autě

31. ledna 2012 v 14:39 |  Zažila jsem..
Dne 17.1 2012 v úterý se mi stal úžasný, nezapomenutelný a celkem vtipný zažitek .. :D
Jako každé úterý jsem měla tenis, ale tetokrát mě můj strejda nemohl vyzvednout, protože byl v Praze a tak jsem jela s mojí kámoškou a její mamkou. Kamarádka i její mamka mají trochu ve zvyku chodit pozdě. Měla jsem u ní být myslím o čvtrt na sedm a přišla jsem bylo tak 18:18. Tak to je ještě vpohodě když tam mále být v celou a jedem tam tak půl hoďky, jen by jsme si musely pohmout s převlíkáním. No pak už to šlo trochu hůž.. Její mamka něják né a né jít a už jsme celkem nestíhaly. Potom už jsem byla trochu netvózní, že to nestuhneme. Asi tak 18:35 jsme vyjely. No tak to už jedeme trochu později no, ale tak její mamka jela rychle tak jsem si řekla, že když si pohneme tak to ještě stihnem. Ale! Potom jsme špatně odbočily a musely jsme se vracet, ale než jsme mohly auto otočit ztápky tak to trochu travlo. Asi 18:50 jsme byly ztápky na té odbočce a jely dobře. No, ale teď už bylo jasné, že to rozhodně nestihneme. No tak kámošku napadlo, ať už se začneme převlíkat. No, vlastně nám nezbývalo něco jiného, tak jsme začaly.
Tričko šlo celkem dobře, u kalhot byl trochu problém, ale všechno ok. Potom jsme si zavazovaly boty a u toho mi bylo trochu blbě, jak jsme byly bez pásu do těch zatáček. I když jsme vysedly jsem to pocítila :D . Pak ještě mikina a bylo to. No, co bylo celkem zábavný tak bylo udělal si culík. Obě jsme měly drdol a s ním se necičí dobře, tak jsme ho musely sundat a udělat jen obyčejný culík. Bylo to trochu složitý, když jsme to měly nalakovaný a ještě k tomu jestli víte jak vypadají třeba učesaný vlny nebo lokny, tak víme, že to není moc hezký. Tak jsme to něják jakš takš daly do culíku, který měl celkem objem jak byly ty vlny učesaný. Vypadalo to zajímavě a i divně zároveň. V čem byl ještě další problém byl najít všechny vyslečené věci a dát je do tašky. Obě jsme doufaly, že jsme si nic nezapoměly, protože jít pak třeba bez boty bych nechtěla :D .


Nakonec jsme přišly asi o 8 minut později, ale bylo to vpohodě. Zahrály jsme si dobře a ikdyž jsem byla ze začátku trcohu naštvaná, že Renčina mamča mohla bych rychlejši, tak jsem spíš ráda za úžasný zážitek a teď, kdy si na něj vzpomenu, spíš se zasměju. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blonde Blonde | E-mail | Web | 9. února 2012 v 18:59 | Reagovat

oujé! super zážitek! :)*

2 B.Showy B.Showy | Web | 11. února 2012 v 10:50 | Reagovat

Musel to byt dobrý zážitek no.. a jinak nic ve zlém neber si to zle ale máš tam hodně gramatických chyb a ted' nemyslím jen hačky a čárky ale i prohozehé písmenka. Opravdu to bije do očí.. ale nic ve zlém ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama