Hlasuj pro mě tady prosím!

Únor 2012

American štýl

29. února 2012 v 21:45 Zajímá mě..
Tak si to kráčím po ulici a v tom to uvidím. Kolem mě projde mařka a na sobě tričko s červonobílími pruhy a a hvězdičkami. Koukám na to a říkám si jak úžasný to je! Jdu do pár obchidů a stále naražím na americký vzor. Nehorázně se mi líbí! Dá se využít snad všude.
Ať už na bundách, tričkách, mikynách nebo svetrech..


Tak i u kraťasků nebo kalhot..


Americký vroz vypadá nádherně i na botech! (tak jsem si koupila ty conversky :) )..


Úžasným doplňkem je i v pokojíčcích..

Ale to není vše! Dále vypadá skvěle třeba i na slunečních brýlích, trytu na mobil, plavkách, peněženkách, dokonce i nehtech nebo šátcích :) Co bych taky chtěla je mít americký vzor na noťasu, je to úžasný!


Tak co na to říkáte? Líbí se Vám? :)

Beautiful smile!

28. února 2012 v 16:46 Zažila jsem..
Úsměven toho člověk o sobě může prozradit celkem dost. Může udělat první dojem, může tím někoho potěšit a nebo okouzlit. Proto mi příjde důležité udržovat své zuby, zdravé, čisté a rovné.
Asi před rokem a půl jsem byla hrozně naštvaná a odmítala jsem, že budu muset nosit rovnátka. Prosila jsem, snažila se hnedat jiné řešení, nic! Buď křivé zuby na celý život nebo rovnátka. Samozdžejmě jsem nakonec dostala rovnátka.

Zezačátku mě to pěkně štvalo, bylo to nepříjemné (hlavně to nasazování), nebyla jsem na to zvyklá a stále se tam zachytávalo nějáké jídlo. A musela jsem to mnohem častěji, dělě a pečlivěji čistit. Když jsem se úsmala nebylo to moc pěkné.

A nakonec jsem se dočkala a právě včera mi je konečne sundali. Hodinu a půl mi v té puse něco dělali. Au! Bylo to celkem bolestivé, ale hlavně pořádně nepříjemné! Jsem tam ráda, že je to už dole! Je to hrozný nezvyk, když se podívám do zrcadla a uměju se. Úžasnýý :) Můžu jísto kdykoliv a cokoliv a klidně se smát.
Ale! Nikdy bych rozhodnutí nezměnila. Představa, že je mi 18 a mám hnusné křivé zuby, fůj! Lepší rok přežít s rovnátky a dávat si poroz na to co mám mezi zuby, než pak mít celý život křivé zuby.
Úsměv je snad to nejkrásnější co máme a proto byjsme o své zuby měli pořádně pečovat ať je máme krásně bíle a uděláme krásný dojem, a nebo už jen proto abyjsme je neměli kazovité a bolavé.


Tak si běžte vyčistit zoubky a pořádně se usmějte! :)

Zase jedno to přespání

26. února 2012 v 20:49
Po všech nesmyslných hádkách a všech neshodách to vypadalo, že naše kamrádství s Renčou bude zase jako dřív. :)
A hezky se to potvrdilo, když po dlouhé době u mě spala.
Úžasnej večer plný smíchu a dělání blbostí. Moc jsme si ho obě užily a jsem hrozně ráda jak to teď mezi námi je!
Bohužel je tu zase to kouzelné slovíčko 'ale'. Nadruhou stranu jsem se pohádala, nebo spíš se nám tak trochu přátelství ropadlo, s jinou kámoškou. Což mě zase hrozně mrzí, ještě k tomu když mi to teď začíná něják vycházet. (ťuk ťuk ťuk :D)

A co by to nebyl za večer kdyby nebyly žádný ty fotky.
To jsem sem dala jen ty normální.. :D

Co mě na tom večeru ještě pobavilo bylo, jak jsme seděli vedle sebe, byly jsem obě na pc a sledovaly navzájem jak si komentujeme fotky a statusy a čekaly za jak dlouho se nám to upozornění objeví . :D

Krásnej večer děkuju blocko! '))

Faktor strachu

25. února 2012 v 22:30 Zažila jsem..
Omlouvám se, že jsem sem týden nic nenapsala. Neměla jsem vůbec čas.
Zařizovala jsem s kámoškou školní soutěž, kterou pořádáme a také jsem teď dost přemýšlela, protože se toho teď v mé hlavě děje něják moc.

Asi před půl rokem jsem už jednou pořádali školní 'Miss'. Hrozně se nám to povedlo. Líbílo se to děckám, učitelům a i nás to moc bavilo. Proto nás napadlo, že uspořádáme další soutěž. Každý určitě znáte ten televizní pořad 'faktor strachu', tak my jsme si udělali takovou malou školní versi.
Vložili jsme do toho spostu práce, volného času i celkem dost peněz a když přišel 'faktorový' den byly jsme s kámoškou hrozně natěšený, že to bude úžasný, jak budou děcka pít všechny ty nechutnosti, které jsme měli pro ně připravené a jak to budeme moderovat. Samozdřejmě teď přichází to 'ale'. Už od záčatku to nešlo podle plánu.
Vše se mělo odehrávat ve školní tělocvičně a my aby jsme vše stihly nachystat než vše vypukne, šly jsme do tělocničny o hodinu dříve. Asi za 20. min na nás dolítla učitelka, že tu bez dozoru učitele nemáme co dělat, seřvala nás a vyhodila. Takže úplně super. Nebylo nic nachystané a my jsme musely zařídit ještě tolik věcí.
Nakonec po tolika seřvání a všeho toho jsme začaly asi o půl hoďky později. Samozdřejmě nastal problém číslo dvě. První úkol byl, že soutěžící budou svázaní švihadlem k sobě za zády. Takže jsem to něják zkoušely jak to asi uvážem, ale problém byl v tom, že za 2 sekundy jsme byly rozhávané. Takže jsme začly šílet co teď nakonec jsme v tom měli bordel, takže z 26 družstev jsme od oka vybraly kdo postoupí. Fakt super!
A potom nás už nikdo posledoval ani neposlouchal. A ve finále jsme nestilhy dokončit poslední úkol, jelikož jsme začaly později. Takže cenu dostala ta skupinka, která byla nejlepší v předchozích úkolech.
Růža a Lukáš z naší třídy.

Jednoduše řešeno: Totální katastrofa!
Po miss byli všichni nadšení a chválili nás, ale teď jsem si to pěkně pokazili.
Jsem hrozně zklamaná a naštvaná, že se nám to vůbec nepovedlo. :/

Život je...

18. února 2012 v 23:06 Přemýšlím..
Nespravedlivý? Krátký? Bezohledný? Nebo dokonce někdy na nic? Jo, asi takový život dokáže být, ale může náš život být i dokonalý?
Představce si, že jste velmi vážený a bohatý podnikatel, který má 4 ferarri, vilu tak velkou, že už jen její šatna je vetší než Váš byt, má vířivku i bazén. Místo toho, aby jste šli někam ke kadeřníkovi, koupíte si celé kadeřnictví a zaměstnáváte tisíce lidí. Každý den si užívat tohoto bohatství a nemít finanční starosti. Mohli byste si koupit a dělat skoro cokoliv. Jednoduše býti nechutně bohatí. Vypadá to jako úžasný život. Ale nechybí tam něco? Nebo spíše nepřebývá? Podle mého je to trochu přehnaně zazobaný život.
Ale teď si na druhou stranu vezměte, že bydlíte někde v bytě, který se částečně rozpadá, všude je nepořádek, zápach a plíseň. Koupat by jste se chodili tak, že byste skočili do bazénu těm bohatým a nebo byste proběhli v myčce na auta. A o jídle raději nemluvím. Tak co říkáte na tento způsob života? Taky bych neřekla, že je to nejlepší.
Teď si asi řeknete, že budu vyprávět o takovém tom průměrném životě, kde máte útulný byteček a peněz tak akorát. Nemůžete si dovolit sice vše, ale rozhodně si nežijete špatně. Kdo si to myslel, tak se mýlil.
Takový život má většina z nás, ale máme ten dokonalý?
Věc, která chyběla ve všech příbězích, se řekne dánsky lykke, švédsky lycka a anglicky happiness. Teď bych asi měla říct ten český překlad, že? Toto slovo je krátké, ale přesto důležité a jsem si jistá, že nejen pro mě. 'Je to štěstí'.
Můžete být nejbohatší člověk světa, ale podle mě, bez štěstí, je tento život smutný a prázdný. Vezměte si takového bezdomovce, který nic nemá, ale může být šťastnější než ten bohatý. Důvod je prostý. Ne každý člověk vidí štěstí v bohatství.
Ale to hlavní, co jsem tím chtěla říct je, že štěstí je vzácné a důležité, protože z vlastní zkušenosti vím jaký to je když ho nemáte a proto by jste si ho měli vážit. Štěstí je totiž mozaika složená z nepatrných malých radostí. Tak se usmějte a začněte žít naplno!Víte, třeba i jen jeden okomžik, nebo jedna věta Vám může změnit Váš pohled na věc.
Když jsem tento článek přečetla taťkovi, tak
se mu to zalíbilo tak, se začat smát a ptát se kdo to psal. Nevěřil, že něco takového jsem psala já. Skoro to zní jak z pohádky..
Takže proto jsem se nakonec rozhodla dát sem tento článek. A ikdyž mě opravdu mrzí názor mamky, už s tím jednoduše nic nenadělám..


Džejn :)

Hledám nové sb :)

14. února 2012 v 22:12
Čuste :)
takže, je to jednoduché, sháním nějáké nové blogy na spřátelení :P
Podmínky- Při každé své návštěvě zanecháš aspoň jeden komentář
- Nebudou to komentáře typu: 'obíhám'
- Když budeš pozastavovat blog, musíš mi dát vědět

Chceš být jedním z nich?
Tak napiš do komentářů ..
- Svůj blog
- Svoji přezdívku
- Proč se chceš stát sb
- Jak často by si chodila na můj blog
- Jestli souhlasíš s podmínkamiJarní prázky 2O12

13. února 2012 v 20:59 Zažila jsem..
Když se podívate ven, tak byste určitě neřekli, že je jaro! Ale očividně si to naše škola myslím a jasrní prázdniny nám dali na nakovou zimu. Komu by se v ní chtělo ven? Tak či tak, pro mě už jarňáky zkončily a dneska jsem byla víc jak po týdnu zase ve škole. Ale zpět k prázdninám..
Každopádně jsem se snažila i přes tu hroznou zimu prázky užít. A taky že užila! A to jsem ani zas tak moc ven chodit nemusela. Jeden den jsem jela se svým strejdou na tenis do pěkně vyhřáte haly, kde jsem zhubla trochu šoeků a pořádně jsem si zahrála. Další den jsem si zas pořádně 'zapařila' ten svůj perfect world. No a to nejlepší z prázdnin mě čekalo v úterý.
Chystala jsem si věci k babičce, kam jsem jela se svojí kámoškou :) .

Přijely jsem tam tak akorát na večeři. Udělaly jsem si toasty, ale zábava teprve začala...

:D


Jsem si trochu hrála.. :D

Další den jsem se rozhodly jít se projít k rybníku a vyfotit nějáký hezky fotky.


Ale rybník se pod námí ale probadal.. :D

A protože nám byla brzo hrozná zima šly jsem asi za hoďku domů.

Potom jsme dělaly různý kraviny, který trovázen nepřetržitý smích.
K večeru jsem si pustily óčko a čekaly až moje sestřenka moje sestřenka Nikolka, se kterou jsem ta byly, usne.
Cca od půl 12 až do asi 2 ráno jsem si povídaly o všem možným a pak jsem zalehly a šly spát.

Další den jsem šly do obchůdku a rozfohly se, že v té zimě už nikam nepůjdem. Tak jsem si užílay pěkne doma v teplíčku..

:DVečerní pohodička..
Později nás napadno, že bysme mohly jíí pouštět prskavky, tak jsem šly..

No a nakonec jsme se převlíky do pyžámka a šly sledovat televizi.

No a jako každou noc jsme i tuto kecaly a kecaly.

A ještě tu mám jednu fotku z posledního dne

:D

Jarní prázdniny jsem si užila maximálně a za to děkuju jen té červenovlasé blbce na fotkách! :)

Přeji všem co ještě prázdniny neměli, ať si je také pořádně užijou! :))
Pečuj o svoji pleť

12. února 2012 v 17:39 Zajímá mě..
Každá holka by měla správně pečovat o svoji pleť, ať už s ní má nějáké problémy nebo ne, pleť si zaslouží taky svoji péči!
Jelikož jsem dneska měla celý den volého času, tak jsem svojí pleti dobrála trochu péče po svém..

Nejprve si pořádně odlíčím zbytky líčení a maz. Nejradši mám odličovací vodu od biodermy za 329 Kč. Je k dostání prakticky všude v lékárnách.
Potom použiju hloubkově čistící gel od vichy. Gel je vhodný pro hloubkové čištění problematické pleti, odstraňuje nečistoty i přebytečný kožní maz. Dostání také v lékarnách za 370 Kč.Dále si dám peelig, který mám hrozně ráda a řekla bych, že je nejúčinější. Peelingový gel s vyhlazujícími mikročástečkami uvolňuje a ozdravuje nanesené póry, zjemňuje povrch pleti. Je určen pro péči o mladou pleť, kterou trápí rozšířené a ucpané póry, zarudnutí, lesklé partie, pupínky a nepravidelný povrch. Peeling tvoří bohatou pěnu a snadno se oplachuje. Také za 370 Kč.
Na vyživení a zklidnění pleti si potom dám nějákou masku. Dá se koupit obyčejně v drogérce tak kolem 25 Kč od Baley. Nebo jsem si potom ještě koupila od garnieru, která stála myslím kolem 50 Kč, ale to si teď nejsem úplně jistá.Nebo je tu ještě levnější a také rychlější varianta: Vichy Tri-Activ Čistící gel.
Obsahuje vlastně 1) čistící krém: zbavuje nečistot a přebytečného mazu
2) peeling: čistí póry do hloubky a zjemňuje pokožku
3) maska: zmatňuje pokožku a rozjasňuje pleť
To vše v jednom, takže můžete vynechat samostátný čistící gel, samostatný peelig a samostatnou masku.
Je to celkem dobré, také jsem to měla.
Najdete ho zase v lékárnách za 335 Kč.
A nakonec si dám jen nějáký obyčejný, hydratující, denní krém, abych neměla pokožku vysušenou.
Já použivám garnier na 120 Kč.
A nebo když je už večer tak si dám noční krém od vichy. A musím říct, že tento mi opravdu pomohl proti akné. Sice mě ho nezbavil, ale účinek má opravdu dobrý, ale pleť je po něm trochu vysušená.


Zázraky za jeden den od toho ale nečekejte, to dokáže už jedině photophop. ;)

Piercing

11. února 2012 v 23:20 Zajímá mě..
Bože jak já bych si přála mít piercing, ale bohužel jakmile se o něm zmínim u taťky, začne hned vyvádět, vztekat se a řekně, že už se o tom nebudeme bavit. Mamka by mi to dovolila, ale prostě taťka o tom nechce slyšet ani slovo.
A já prostě nechápu proč. Jeho důvod je, že se mu to nelíbí, a nechce abych to měla. To celkem chápu a beru to no, ale přece jen já to budu mít né on. Jemu to nenutím, jen aby mě to dovolil.
No, ale bohužel, taťku né a ne ukecat, takže jen prozatím budu snít a rozplývat se nad každým člověkem co ho má.
A kam vlastně bych ho chtěla? No, do pupíku jsem to zavrhla hned protože jsem tak trochu při těle a nebylo by to vůbec hezké. Do obočí se mi to nelíbí, do rtu to nechci protože se bojím, že to bude hodně vidět jetli to bude oteklí a ještě k tomu to musí asi hodně odírat dáseň, řekla bych. No pak jsem chtěla do jazyku, ale řekla jsem si, že budu mít zničenou skovinu a tak jsem si vybrala do nosu. Tam je to takový míň nápadný a myslím si, že to má i nejmíň nevýhod a k tomu se mi to tam strašně moc líbí!
Takže vybráno bych měla, teď jen potřebuju svolení..
Ale chtěla bych jen nějákou menší decetní tečku, protože to přehnaný se mi vůbec nelíbí..
No jo, někomu se to asi líbí, když si to nechá udělat, ale mě teda ne! Vždyť to mají volové (jako zvířata) jako nějáký to označená nebo ne? no to teda není nic pro mě..

Oh, třeba tu budou jednou i moje fotky s piercem. To by bylo úžasnýý!


Den Svatého Valentýna

10. února 2012 v 23:24 Zajímá mě..
No jo, snad už každý zjistil, že za pár dní je tu zase po roce valentýn. Někteří, jako jsem ti zamilovaní se na něj těší a nemůžou se dočkat až půjdou někam se svým miláčkem, ale těm co jsou zase dalším rokem sami, to jen připomíná jak jsou osamělý a nemají nikoho s kým by se podělili o tento ten zamilovaných.
Můj případ. Už jen 4 dny a já jen myslím na to jak úžasný by bylo mít někoho do páru, někoho kdo by mě 14. února objal a dal mi nějáký kýčovitý a přehnaně sladký dárek, někoho s kým bych měla trávit valentýn i další rok. Ale bohužel toho 'někoho' nemám a tak si asi pustím nějáký romatický a pořádně zamilovaný film, koupím si svojí oblíbenkou bonbočku a lehnu si do postele obklopenou svíčkami. Ale rozdohně nebudu smutnit! A neměl by nikdo z Vás! No jo, možní vám tento den připomene, že jste sami, ale neříkejte, že být single nemá i svoje výhody. Jasně že má! A přece jen, je to americký svátek a né náš. Ale když už se slavý.. Být sama je někdy i osvobozující, nemusíš se na někoho vázet, dávat si pozor aby náhodou nežárlil, na svatého valentýna u nic kupovat nemusíš a přece jen kdo by teď chtěl někde mrznout v té zimě že? Je super někdy jen si tak vyjít a třeba 'balit' nějáky kluky a nezávazně flirtovat.
Ale i samota jednou omrzí a přejete si být milovaní, přece jen mít někoho výjmečného kdo vás miluje a vy jeho je k nezaplacení. A na balení kluků je den sv. Valentýna jako určený. Tolik volných kluků se na tento den bude flákat někde venku? Hodně! A jelikož nebudou se svojí láskou, tak hned poznáte, že je single a může předvést svoje kouzlo. No nebylo by to úžasně romantické kdyby jste se potkali na sv. Valentýna a další tok slavili výročí a další tento den?
Ach jo, když na to tak koukám tak celkem závidím.

To, že je 14. února valentýn ví, snad skoro každý, ale co už tolik lidí neví je, jak tento den vznikl a komu můžou zamilovaní děkovat, tak jsem si našla něco z historie a osvojila si znalosti. Takže..
Kdysi ve třetím století žil v Itálii římský císař Claudius II., který zakázal uzavírat manželství, aby mohli mladí a svobodní muži do vojska. Ale jeden římský biskup jménem Valentýn přesto tajně oddával zamilované páry, použící po věčné lásce zpečetěné manželstvím. Ale císař na to bohužel později stejně přišel a za to Valentýnovi 14. února roku 270 useknout hlavu. Katolická církev pak Valentýna svatořečila a zasvětila mu 14. únor. Od té doby slaví tento den všichni zamilovaní přávě 14. února.
Je to krásný, ale přesto smutný příběh. Ale i tak z valentýna nejsem něják odvázaná, ale možná se to změní až najdu někoho s kým ho strávím..

Přeju všem krásné a šťastného valentýna! Ať už budete se svým miláčkem, nebo sami, pořádně si ho užijte ať je plný lásky a žádného smutku! ')))

'Perfect world'

6. února 2012 v 23:28 Zajímá mě..
Kdo si myslela, že mluvím o tom našem tak se mýlil! Ten náš není ani zdaleka dokonalý. Měla jsem na mysli spíš tak trochu virtuální..

Když mi bylo asi tak 9 každý den jsem přišla domů, hodila tašku na zem a sedla jsem si na židly k počítači. Ale jednou otevřu dveře do pokoje a moje sestra tam sedí u svého pc a něco hráje. Zaujme mě to a tak jsem ptám 'Co to je za hru?' a ségra odpovídá 'metin'. A to bylo ono, to jediný slovo, co mě zaujalo, chytlo a už se mě nepustilo. Jo, každej si řekne 'bože, nějáká blbá klučičí, jako co to má bejt?!' Víte znáte ten pocit hrozné nudy? Tak to už teď nikdy! Jo, možná je to hra, ale mě totálně dostala a kdyby byla klučičí, tak tam nejsou holčičí postavy né? :D Prostě boží hra!
Něco na způsob World of Warcraft (Wow) kdo znáte) , ale ani wowko na metin krátkej!

Jsou z ní na výběr celkem 4 postavy..

  • Ninja
Mě osobně se líbí, jen nikdy nevím jestli mám být na boj z blízka (dýky) nebo na dálku (luk) :D

  • Warrior
    Za 'warku' jsem hrála asi nejčastěji, protože je silná i hezká :D Ale né, hrálo se mi za ni opravdu nejlíp.

  • ŠamanVe hře asi nejkrásnější postava s nejkrásnějšíma brněníma, ale celkem slabá.

  • Sura
Řekla bych nejsilnější postava, ale u holek není vzhledově moc hezká, ale brnka má celkem krutý :D

Máte možnost i změnu účesu, bohužel jsem nesehnala všechny na ukázku.
Warrior , Sura (mařka) , Ninja (mařka) , šamanka , sura (borec)

Dále máte taky možnost svatby, líbání, tance a mnoho dalších emocí


Jó svatby, ty jsem měla nejradši, hlavně ty svoje :D

No, ale vše jednou končí a i toto mě po skoro 5ti letech už moc nebaví, ale já to s títmo úžasným světem her nevzdávám a začala jsem hrá novou. :D

Perfect world

Tuto hru hraju asi jen 4 dny tak o ní nemám tolik informací, ale i tak mě uchvátila. Je sice anflicky, ale tolik moýností co tam máte! Dá se tam dělat snad úplně vše! Můžete lítat ikdyž nemáte postavu určenouu pro křídláte tak lítáte třeba na zvířeti nebo dokonce i na meči.
Opravdu úžasně dokonalá hra! Mnohem více možností, lepší grafika, když si vytváříte postavu, je to skoro jako dělat simíka, můžete tu dělat snad vše na co si vzpomenete. Boj pod vodou i ve vzduchu? bez problému! Dá se koupit i velmi zajímavé a moderní oblečení.Jednou tu třeba budou i mě fotky z her. )
Vidíte? Prostě 'perfect' hra. Lepší než WoW!

Jedním z mnoha důvodů proč mě taky tyto hry baví je ten, že někdy ráda 'uteču' z reálného světa a ponořím se to kouzelného světa těchno her..
Perfect world , nemyslíte? )