Hlasuj pro mě tady prosím!

Faktor strachu

25. února 2012 v 22:30 |  Zažila jsem..
Omlouvám se, že jsem sem týden nic nenapsala. Neměla jsem vůbec čas.
Zařizovala jsem s kámoškou školní soutěž, kterou pořádáme a také jsem teď dost přemýšlela, protože se toho teď v mé hlavě děje něják moc.

Asi před půl rokem jsem už jednou pořádali školní 'Miss'. Hrozně se nám to povedlo. Líbílo se to děckám, učitelům a i nás to moc bavilo. Proto nás napadlo, že uspořádáme další soutěž. Každý určitě znáte ten televizní pořad 'faktor strachu', tak my jsme si udělali takovou malou školní versi.
Vložili jsme do toho spostu práce, volného času i celkem dost peněz a když přišel 'faktorový' den byly jsme s kámoškou hrozně natěšený, že to bude úžasný, jak budou děcka pít všechny ty nechutnosti, které jsme měli pro ně připravené a jak to budeme moderovat. Samozdřejmě teď přichází to 'ale'. Už od záčatku to nešlo podle plánu.
Vše se mělo odehrávat ve školní tělocvičně a my aby jsme vše stihly nachystat než vše vypukne, šly jsme do tělocničny o hodinu dříve. Asi za 20. min na nás dolítla učitelka, že tu bez dozoru učitele nemáme co dělat, seřvala nás a vyhodila. Takže úplně super. Nebylo nic nachystané a my jsme musely zařídit ještě tolik věcí.
Nakonec po tolika seřvání a všeho toho jsme začaly asi o půl hoďky později. Samozdřejmě nastal problém číslo dvě. První úkol byl, že soutěžící budou svázaní švihadlem k sobě za zády. Takže jsem to něják zkoušely jak to asi uvážem, ale problém byl v tom, že za 2 sekundy jsme byly rozhávané. Takže jsme začly šílet co teď nakonec jsme v tom měli bordel, takže z 26 družstev jsme od oka vybraly kdo postoupí. Fakt super!
A potom nás už nikdo posledoval ani neposlouchal. A ve finále jsme nestilhy dokončit poslední úkol, jelikož jsme začaly později. Takže cenu dostala ta skupinka, která byla nejlepší v předchozích úkolech.
Růža a Lukáš z naší třídy.

Jednoduše řešeno: Totální katastrofa!
Po miss byli všichni nadšení a chválili nás, ale teď jsem si to pěkně pokazili.
Jsem hrozně zklamaná a naštvaná, že se nám to vůbec nepovedlo. :/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Flossy C. Flossy C. | Web | 26. února 2012 v 12:57 | Reagovat

to mě moc mrzí, že vám to dopadlo takhle...ale třeba se to zdá strašné jenom vám. určitě se to líbilo, byť jen trochu. já bych třeba byla nadšená :) jste šikovné, že jste zvládly udělat, vymyslet celou soutěž, už jen to bylo něco úžasného:)

2 Blonde Blonde | E-mail | Web | 26. února 2012 v 20:30 | Reagovat

jo, nepovedlo se nám to.. mitaczová je kráva a prostě víme svý.. příště si soutěž může pořádat sama. ať nám políbí prdel ! mi samy víme, že jsme nejlepčí ! ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama