Hlasuj pro mě tady prosím!

Březen 2012

Again some news.

30. března 2012 v 21:58 | Džejn
Lidičky já se mám skvěle! Nehorázná pohoda. Sedím si tu a nohy hore na stole, davám si zmrzku s jahodama a šlehačkou a koukám na výměnu manželek :D. Už jsem z toho zlenivěla..
Ale víte co? Já si to po dlouhé době zasloužím! A né že né. Asi měsíc jsem měla náladu na zabití a z toho asi 2 týdny probrečený, takže si klidně myslete, že jsem namyšlená, ale já si to prostě zasloužím!! :D
A nějáký novinky? Vlastně jo. Ale jen pár.
Píšu teď články do našeho školního časopisu, takže teď mám míň času, ale na blog si ho vždycky něják udělám.. :)
Ve škole moje kámoška pořáda filmovou soutěž na téma 'Moje Bohunice' a protože moje kamera už dlouho odpočívala, tak jsem se rozhodla, že nějáké to video splácám. Ale jelikož neumím s movie makrem nebo něčím podobným :D a sama bych to asi nezvládla ani natočit, tak se ke mě přidala Terezka a za to jsem hrozně ráda! Tak doufám, že se nám to povede.
Taky jsem si koupila svůj vlastní osobní děníček, kam si prakticky píšu vše co sem nemůžu, protože by Vás každý detail nudil :D a taky proto že je to hodně osobní, něž abych to dávala někde na net. A někteří lidi, o kterých tam píšu by se to také mohli přečíst. A celkem dost mě to baví.
No a poslední.. jak jsem začala trochu dělat na tom filmu, tak mě něják chytlo focení. A asi se tím budu něják více zajímat. Přemýšlela jsem i nové rubrice, ale zatím nemám moc fotek, takže asi časem.
Dále zase přemýšlím o novém designu. Nevím, tenhle zas tak dlouho nemám, ale dám asi něco více osobního, možná nějáke i svojoe fotky. Ještě nevím. Jen jestli si najdu o víkendu chvilku.
Jo a nakonec jsem se Vás chtěla zeptat nebo spíš poprosit, jestli Vás nenapadá nějáké téma na které bych mohla psát. Většinou jak píšu o tom, co mě zajímá nebo co se mi líbí, jako třeba ten piercing, Justin Bieber nebo jak jsem si líčila ty oči, tak něco takového prosím prosím.
Ještě přidám něják tu fotečku co jsem vyfotila a ..

.. Jinak je pátek tak si užívejte a já Vám přeji krásný víkend! :)

My little joys, disappointments and surprises

28. března 2012 v 20:10 Zažila jsem..
Pardon. Miluju ty anglický nadpisy :D Takže aby jste někteří nemuseli otevírat google je to ..
'Moje malé radosti, zklamání a překvapení'
Poslední dobodu jsem psala hodně článků o tom, co mě tak všeobecně zajímá a nějáké ty úvahy. Takže nastal čas napsat zase nějáký ty keci a mě a mém životě. Přece jen o tom je i můj blog.
Většinou za den nemám žádně novinky nebo něco takového, ale včera a dneska se jich tu objevilo dokonce víc. Většina z nich mě potěšila, ale některé i překvapily, dojaly, přivedli k slzičkám a byli celkem zvláštní...
1. Moje sestřička odjela- Už dlouho se těšila na to, kdy se školou pojedou někam na výlet nebo něco takového, aby se jí podařilo sbalit jednoho kluka co se jí moc líbí. Konečně dostala šanci. Dneska ráno odjela se školou do Itálie. Jéj ta se má! Taky bych se tam chtěla někdy kouknout. Bude tam celý týden, tak mám pokojíček jen pro sebe a můžu si sem zvít koho a kdy chci. Juhů! Doufám, že se jí tam bude líbit a podaří se jí přiblížit k Davidovi. A sand mi něco hezkého koupí!
2. Krásné setkání- Po dlouhé době jsem se zase konečně viděla se svojí kámoškou Eliškou, která odešla po 7. třidě na gympl. Je úžasná! Vždy vyslechne, poradí a naslouchá! Suprové jsem si popovídaly co je nového, jak se jí a mě daří, co nás trápí a jak to jde s klkuama. Znáto takové ty holčičí řeči. A za to jsem hrozně ráda! Cítila jsem se po dlouhé Tobě dobře, že mě má někdo rád a můžu se někomu svěřit. Doufám, že se už budeme vídat častěji!
To byli ty, které mě přivedli k úsměvu na tváří a potěšily , ale teď tu mám i smutné a celkem zvláštní..
3. Sen- včera jsem měla sen, ale pochopitelně né tak úplně obyčejný. Zdálo se mi o jedno klukovi o nás ze třídy. Je z Moldávie a je u nás teprve rok. Asi před 2 měsíci jsem zjistila, že o mě stojí a dokonce se mě i zeptal na chození. Zdálo se mi jak na jsem měli někam jít a on na kě čekal. Já jsem pak už konečně cosi dodělala a čka za ním a objala jsem ho jen tak, z ničeho nic a jakokdybych cítila jak mě vůbec nechce pustit či co a jak si to užívá. Nechápu. Divný já vím :D
4. ''Jak se to stalo''- 22.5 2009 dna dny před mí svátkem. Když jsem byla menší, tak jsem ho ještě slavila ortiže jsem nikdy nemohla oslavovat narozky, protože je mám o prazdninách a já tu většinou nejsem a když už, tak tu není skoro nikdo. Slavila jsem ho na bowlingu s kámoškama. V té době jsem měla ještě jednu za nejlepší a ta mi společně s dárky dala i takovou papírovou knížečku s názvem 'Jak se to stalo', kterou sama vytvořila a napsala do ní vše, co jsem zazím prožily, jaké blbiny jsem udělaly a jak si mě váží. Nádhera :') . No a já jsem ji teď po tech letech vytáhla, znovu otevřela a přečetla. Slzčky jen stékaly. olik krásných věcí co jsem prožily. Žádné hádny, žádny pochybnosti, žádné lži. Nic. Jen důvěřa, přátelství a radost. Chybí mi to. Nevím jestli to víte, ale teď jsem se tak něják (ne)pohádaly, moc se nebavíme a někdy se už ani nepozdravíme. ALE! Dneska pro mě byl šťastný den. Jen tak z ničeho nic mi o velké svačinové přestívce nabídla jestli si nechci kousnout do její bagety! To bylo super! Nejen, že byla hrozně dobrá, ale i tak mě to potěšilo protože je to možná malý krok k obnovení přátelství. Někde se začít musí. A nebo si taky dělám zbytešný naděje a chtěla zkusit jestli není otrávená nebo prošlá :D Ta či tak 'čas je nejlepší lék' řekla. Nechtšla jsem to příjmout, ale teď asi vidím, že měla pravdu...
A za 5. Dostala jsem jsem 1 z toho testu z matiky!!!!! YÉÉÉS!! :D
A nějáke ty fotky na vzpomínky s Kikčkou :') ..

↑ Já . . . Kristýnka

↑ Já . . . Kristýnka ↑

Miluju, jak jsme dělávaly ty blbosti a xichty.. '/

Hlasuj pro mého Chucka prosím :D

27. března 2012 v 21:57

Udělala jsem si svého Chucka u Chupa Chups , tak proím o hlas. Všem co mi ho dají děkuji a ráda oplatím i jiných soutěžích!
http://www.chupachups.cz/gallery?type=own#

Prosím! Pro mého fěšáka! :D Těch 5 sekud Vás přece nezabije ;)
Děkuju moc! )


Po víkendu je zítra zase pondělí :/

25. března 2012 v 21:11 Zažila jsem..
Tak co, jste měli víkend? :)
Včera jsem zase nic nepřidala, no jo :/ ale moje nálada je zase pod psa, jsem jakási podrážděná či co, tak nemám nápady a ani chuť. Pardon. Ale já to co nejdřív napravím.
Ale jinak můj víken byl celkem fajn. Od středy jsem byla doma protože by nebylo dobře, tak jsem v sobotu nic moc nedělala. Udělala jsem si pohodlí, jedla zmrzku a koukala na transformery :D. Ale dnes jsem byla v kině na filmu 'Probudím se včera'. Hraje tam Jiří Mádl, tak jsem to chtěla zkusit.
Je to o 40tiletým chápkovi, kterej má hroznou smůlu na ženský. Žádná u něj nevydrží. Dokonce se jeho rodiče sázejí, jak dlouho jim to vydrží :D .. No a najednou se mu naskypte příležitost a on se vrátí v čase do svých 18ti aby mohl získat svoji životní lásku, kterou jako jedinou kdy miloval. A nakonec šťastný konec, jak jinak. Bylo to fajn a i vtipné.

To by se mi taky líbilo.
Tak nějáký ty nákupy a tak. :)
No jo a zítra zase pondělí :/ Grrr. Vůbec se netěším. Hlavně na matiku.
No nic, já Vám zatím přeji dobrou noc :)

Ikdyž to nerada přiznávám, škola je důležitá..

23. března 2012 v 13:03 Přemýšlím..
Ve škole jsme dostali zadáno vypracovat slohovku na téma 'Co nám škola bere a co nám dává'. No a jelikož mě už dochází témata, tak jsem se rozhodla se s Vámi o ni podělit.
Ještě si matně pamatuju, jak jsem se těšila na svůj první školní den. Pořád jsem se na to 'vyfikla'. Kráčela jsem si to po té cestě se ségrou a mamkou, která mě držela za ruku. Přišly jsem přrd školu. Mamka chtěla tuto chvíly zaznamenat, aby zůstala v našich vzpomínkách co nejdéle, tak jsem se se ségrou posily k sobě, mamka řekla 'sýýr' a zmáčka soušť na foťáku.
No jo, ale na svůj první den ve škole se těší snad každé dítě, nebo ne? Na ty další už tolik ne. Moje nadšení nadobrou vyprchalo bohužel už asi na konci první třídy. A ještě větší smůla je, že se ještě nevrátilo.
Každý den vztávat tak brzo, ještě celí rozespalí, teď musíte z krásně vyhřáte postýlky do té zimy tam venku. Když už konečně nakráčíte do té školy, všichni nás tam vtále všichni napomínají ať něděláte to a tomto. Ještě k tomu, když už V8s honutila tak brzo vztát, nemůžete to ve škole ani dospat, zase by to bylo na poznámku. Hrůza. Nakonec ještě celý rozestalý, když mžouráte očima na Vás vybalí, že se píše nějáký test. No a samozdřejmě v takovém stavu Vám to nemyslí a nesoustředíte se, takže dostanete při nejlepší 4.
Po tom hrozném dnu ve škole jdete celí unavení domů a chcete si odpočinout. Ale teď rodiče zjistí, že máte další špatnou znánku a hned na Vás začnou řávt, že takhle o dál nepůjde, jakto, že ses neučila a tak dál.. A takhle stáále dokola. A to se asi nikomu nelíbí.


Ale teď musím zmínit i ty klady. A ikdyž to nerada říkám, škola jich má mnoho. Vlastně je pro nás momentálně jedna z nejdůležitějších věcí. Asi to pro Vás není nic nového, ale bez školy jen těžko seženete práci. Bez práce nebudou peníze, jídlo atak dál.. A až Vám nakonec nezbyde ani koruna po rodičích, z ponich zděděného bytu Vás také vyhodí, protože nemáte na nájem, co bude potom? Kde skončíte? Co se s Vámi stane? Přesně tak, skončíte jako bezdomovci někdo pod mostem.
No jo, já vím škola není někdy příjemná, ale naneštěstí je důležitá. A přece jen, se v ní každý den vídáte se svými přáteli a bavíte se. A to je dobrý ne? :) Doufám, že se snad začnete učit :P
Vaše Džejn :)


Crazy eyes

22. března 2012 v 14:00 Zajímá mě..
Čaute, jak se dneska máte? :)
Já jsem byla včera doma a nudila jsem se, tak jsem se malovala. Především oči. Řeknu Vám, žádná sláva. Spíš hrůza :D ale když už jsem se stím tak dělala, tak i přesto to jsem dám..

Já vím, nic moc, ale už dlouho jsem to chtěla zkusit. Kdo nepoznal, byl to pokus o gepardí vzor. :D
Koho by to potom zajímalo, můžu jsem dát postup, jak na to.

Samozdřejmě, že Vám sem dám nějákou tu pořádnou inspiraci jak se nalíčit.
A když už máte to léto, tak krásně barevně! :)

Tak na to ještě nemám. Je to úžasné! :)
A teď moje včerejší inspirace..


Já to ještě zlepším a ta podoba tam bude :D

Colors!

21. března 2012 v 12:26 Zajímá mě..
Táákže, dnes, na první jarní den, máme venku pěkně teplučko, tak jak to má být. To je super ne? :)

No a jelikož už nám zima definitivne skončila, tak se tak musíme i zařídit. S koncem zimi končí i fádní tmavé barvy jako je šedá, černá, hnědá aspol. Přichází barvy! Růžová, modrá, zelená, oranžová, žlutá, a spostu dalších!
Nalakuj si nehty, obleč si barvy, nasaď sluneční brýle a vyraž ven na sluníčko dokud kráně svítí.


Vypadá to skvěle! Lépe než nevyrazné odstíny šedé. A spolu s odleskem sluníčka to bude ještě lepší! Nestyď se ať jsi vidět! :)
Konečně! ^

19. března 2012 v 21:43 Zažila jsem..
Táákže, jak jste se dneska měli děcká? :)
Já super. Hlavně později. Víte proč? po dlouhém ukecávání a prošení se mi pohařilo přesvědšít rodiče aby mi dovolili pierc do nosu. Juch! :D Šla jsem to tatto studia lexus. Mají to tam celkem hezký. Příjemnej borec. :D Když jsem tam vkročila, torchu jsem znervózněla, když jsem uslyšela jak tak nějáké mařce něco netují. Ale to hned přešlo. Tak se nachvíli ještě objevila na té židli, kde mi to píchal. A bolest? Vpohodě! Nic co by se nedalo. Jasně, že jsem přece jen něco cítila a nebylo to nic moc, ale stálo to za to! Za 10 sekund to měl propíchlí i strčený píro. :) Celkově jsem tam byla asi 10 min. to mi ještě říkal jak se o to mám starat, takže pohodička. Jsem čekala, že to bude na dýl.
A jsem s tím maximálně spokojená. Chtěla jsem co nejmenší, aby to nešlo moc vidět, kvůli škole atd.. A je to tak. Vidět to ale rozhodně jde! A samodržejmě mám i fotečky :D Jelikož se už celkem tma tak ve špatné kvalitě. :/

Říkám blbá kvalita.. :/


No jo, nějáký ten xicht abych byla 'kůůl' :DCo myslíte? :)
Jinak Vám přeju dobrou noc! :)

Piano ♥ .

18. března 2012 v 20:00
Venku dneska hezky teplo a sluníčko svítilo, tak jsem se šla ven jen tak projít. Jdu si se sluchátkama v uších, přemýšlím o tom jak moc asi bude bolet ten pierc do nosu, na který zítra jdu a najednou se začne přehrávat písnička, kde se hraje na piano. Tak jsem si ji začala pouštět dokola a doma jsem si přehrávala i jiné s pianem, klavírem nebo keyboardem. Zní to úžasně! ♥ Nikdy dřív jsem si toho tolik nevšímala až teď. Sama hraji na keyboard (ikdyž hooodně amatérsky), tak jsem celkem ráda, že to má úspěch. Co já vím, třeba jednou budu v nějáké kapele :D Tak jsem se aji rozhodla, že se začnu učit nějáké ty těžší skladby známých písniček.
Posuďte sami, jak to zní..

Další známá písnička je od Adam Bryan-everything I do. Tu určitě každá znáte.. ♪ Většinou je se samotným pianem jen začátek a pak se přidávají ostatní nástroje.

Krásné písničky jsou ale i jen s pianem. Takové písničky zpívá i slovenská zpěvačka Kristína.

Atd.. ona má snad všechny písničky takové.. úžasné! ♥ ♪

Tak co říkáte? Nezní to krásně? :)

J.B.

18. března 2012 v 0:31 Zajímá mě..
Neboli..

Justin BieberKdyž zazní toto jméno, většině začnou v žaludku poletovat motýlci. Ať už proto, že ho tak hrozně 'milují a nedokáží bez něj žít' nebo proto, že se jim chce zvracet.

Nechápu ty holky co ho snad nikdy neviděly ale hned by pro jeho posmrkanej kapesních zabíjely. Možná jim příjde jako nejdokonalejší kluk pod sluncem, ale přece jen, je to jen kluk co má talent.
No ale co už, tento typ holek mi je celkem ukradený. Co mě ale celkem štve jsou ty lidí co o něm všude možně píší, že je to gay, neumí zpívat atd.. To opravdu nechápu. Někdy si myslím, že jen závidí. Kdyby neuměl zpívat, asi by to nedotáhl tak daleko ne? Vždyť nazpíval tolik songů s jinými zpěváky. Vždyť natočil i svůj film (Na který jsem se dívala asi 10x jak se mi líbíl). A kdyby byl gay nechodil by byl přece s tak překrásnou kočkou jako je Selena Gomez.

Úpřímně jim závidím. Jsou spolu krásní!

Já nejsem jeho faninka číslo jedna, která si myslí, že si ho jednou vezme, ale musím uznat, že je sladkej!
Úúj, ten jeho úsměv a to tělo! :D

Má rád co dělá a to se mi líbí.

Co se týče jeho songů, tak i ty hrozně ráda poslouchám!
Moje oblíbená!

Taková starší, ale pořád dobrá.

Úúúúj!


No jo no :D Tak co říkáte? Úpřímně, píšu ten článek spíše kvůli vašemu názoru, který mě dost zajímá. Takže pište, pište.. :P
No nic, já jdu zase brečet do postele a spát. Dobrou.

'Stejně na to všechno s***' :D

15. března 2012 v 17:33 Zažila jsem..
Čůs lidi :) ,
dneska byl celkem fajn den, až na to, že se mi vůbec nepovedl test z matiky. Ve škole zase nude, jako vždy. Po pěti hodinách ve škole jsem měli volnou a jako vždy jsem šla domů. Měli jsou mít výtvarku, ale mě se něják nechtělo, tak mě mamka nechala doma :D Teď se učím prvky do chemie. :/ Ale už se těším na večer. Jdeme s mamkou a jejíma kamarádkama už po druhé na travesti show. To je takový to jak se chlapi převlíkají ža ženský. Minule mě to hrozně bavilo! Juch, už se nemůžu dočkat!

Jinak na fejsku jsem našla úplně úžasnej obrázek!
Znáte troloo, me gusta nebo fuuu? :D Tak něco na ten způsob. Úplně mě to dorazilo :D
:D
Poznáváte se? :D

La lala láá ♫ ♪

13. března 2012 v 21:50 Přemýšlím..
No jo no, jsem hrozná, už zas e jsem tu dlouho nic nepřidala. Omlouvám se.
Moje pocity se niják nemění a proto nedokážu ani přemýšlet. Nenapadá mě žádné téma a když už, tak to vždycky skončí u mé příšerné nálady. Někdy doufám, že se mi vše jen zdá a já jen čekám, kdy se konečně probudím. Bohužel.
Ale dost o mě. Jak se máte vy? :)

Mě se teď zalíbily písničky od Christiny Perri. A na moji aktuální náladu se to celkem hodí.
La lala la lalalaa la laaa ♫ ♪ ♫ ♪ ♫

Úúj! Úžasné! Každou minutu dne bych ji mohla poslouchat!
Líbí? :)

Jsem nemocná :/

2. března 2012 v 14:33
Čaute,
taky už vás štve ta zima? Kdyby byl aspoň sníh! Achjó.
Naneštěstí jsem z té zimi onemocněla. Někdy to bohužel přijít muselo. Včera jsem byla u dotkora v nemocnici a řekli mi, že mám příšernou angínu a nasadili mi 3 různý antibiotika plus nějáký vitamíny. Mám horečku, v krku mě bolí tak, že skoro nemůžu polikat a k tomu mě bolí ještě hlava. Takže skvělí no.Jak mě ještě prohlíželi, tak zjistili, že mám hrozně přivé záda. Nějáká nemoc s odborně dlouhý názvem, který si už nepamatuju. Žepré z tomo, že moc rychle rostu atd. Takže budu muset chodit na rehabilitace a cvičit každý den. Ještě lepší. A to 'nejúžasnější' na to je, že možná budu muset končit s tenisem, protože jak hraju, tak stojím 'na jedné straně' a tak to těm zádům moc neprospívá.. :/

Z toho vyplývá, že teď nějákou dobu nebudu psát. Promiňte.
Mějte se tu všichni hezky! :)