Hlasuj pro mě tady prosím!

Duben 2012

Džejn se nudí :D

27. dubna 2012 v 22:56 | Džejn |  Zažila jsem..
Čuste :)
jak jste se měli tu dobu? Taky jste se tak těšili na víkend? :D Já jo.
Moje nálada je stále mizerná a asi se nechystá něják zlepšit tak nedokážu napsat srozumitelnou větu natož článek, takže nebudeme muset čít ty moje keci :D Máte štěstí :D 'Ten krásný moment, když píšete vysmátý smajlíky, ale doopravdy jen čumíte a ani se nepousmějete. Jo mám ho právě teď. :D
Ale o blog se chci starat tak jsem 'udělala' takové malé animačky. Možná trochu trapas, ale něco jsem sem dát hold musela a to bylo asi první co mě napadlo :D Tu jsou..

První pokus mi trochu nevyšel když jsem se začala smát no . :D
Povedlo se mi vyjídřit jak to cítím doopravdy.. (:D)

Outfit 0.2

23. dubna 2012 v 18:12 | Džejn |  Zajímá mě..
A je tu to. Zase další moje dílo ;P Asi povedenější.

Líbí se Vám? :)

Můj první

22. dubna 2012 v 13:41 | Džejn |  Zajímá mě..
Ahojte :)
Jakej jste měli víkend? :) Já musela být zavřená doma, protože jsem ještě trochu nachlazená :/
Ale jak jsem se doma tak nudila, tak jsem našla takovej 'prográmek' kde si vytvářím různý outfity podle svého. Ale žádná sláva teda :D Ale i slavní módní návrháři museli někde začínat. Takže tady je..

Takovej obyč. :) Já osobně bych ho i nosila.
Začalo mě to celkem dost bavit, takže se těšte na další :D

Long or short ?

20. dubna 2012 v 19:05 | Džejn |  Zajímá mě..
Tak co těšili jste se na víkend? Konečně už je zase pátek!
Ikdyž upřímně, mě je to vcelku jedno protože už od středy jsem nemocná :D zase :/
Ale letní prázdniny se nám blíží to je super. A já jak jsem říkala, tak se půjdu obarvit. Ale přemýšlím, jestli se mám i ostříhat nebo si koupit clip-iny na prodloužení vlasů. Takže jak jinak žádám o radu. Takže..
Krátký

Je to jednodušší. Stačí ty moje jen trochu ustřihnout a bude to a nemusím kupovat nic drahýho. Rozdodně to ustřihnutí bude levnější než clip-iny. Vypadá to stylově a nebude se to všude motat :D a nebo..
Dlouhý

S dlouhými se dá dělat mnohem více věcí. Především účesů. Na první pohled je musím vždycky obvivovat jak jsou úžasný a vypadají tak skvěle!

Takže celkem dilema. Takže jaký je Váš názor? ))

Bylo to omylem!

17. dubna 2012 v 15:04 Zažila jsem..
Čáute :)
Jakej jste měli dnešek lidi? :) Já hrozně nudnej! Snad v každé hodině jsem usínala. To už je snad lepší se učit než takhe umírat nudou. No, ale o dnešku psát nechci. Chci vám povyprávět co se mi stalo včera.
Po škole jdu s kámoškou do Alberta (obchodu s potravinama atd.). Jdem si koupit něco dobrýho na chuť a já k tomu ještě kupuju tašku na dárek pro jinou kámošku. Všechno mám v jedné ruce jen ta taška mi visí na druhé. Tak to dávám na tu pokladnu, pak zaplatím a jdu. Ale! Nevím jak se mi to podařilo, ale nevšimla jsem si, že mám ještě v druhé ruce tu tašku. Nevšiml si toho nikdo. Naštěstí ani né prodavačka. Takže jsme za pokladna a já si uvědomím, že jsem tu tažku vlastně ukradla :D Ale vážně omylem! Přísahám! :D No chápete to? ..

Aňulka moje ^^

14. dubna 2012 v 22:53 Zažila jsem..
Čuste :)
Zase se dlouho neozívám. Vím. Omlouvám se. A asi ani už moc nebudu. Nemám čas. :/
Ale! Teď chci napsat o jedné užasné kámošce s kterou jsem se hrozně dlouho neviděla. No, vlastně jsme se trochu víc pohádaly, ale lituju toho nesmírně moc. Vlastně i ona. Ale po těch měsicích v hádce kdy jsme se neviděly, jsme se jen objaly a bylo všecho tak jak má a mělo být. Já jsem se jí vybrečela na ramínku a ona mě. Podrželi jsme se, pomohly si, vyslechly se. Bylo to nádherné. Hřálo mě to u srdce. Citíla jsem se, že můžu všechno. A po těch dojemný věcech přišla i zábava. Jsem starří o 100 let! :D Však to znáte. Smát se každý kravině ne? :D Prostě to byl za poslědní dny úžasnej večer a to jen díky ní. Mrzí mě, že jsem ji neměla dřív. Aspoň něco mi teď vyšlo. Ona je moje slunce. :)

:**

:**

Taká divná:D
Ale tu holku snad miluju! :*
Zítra napíšuju oTerezce, která si určitě zaslouží taky člínek!
Dorbou :))

Hvědovláska Džejn

9. dubna 2012 v 20:49 | Džejn |  Zažila jsem..
Čůsté,
taky se tak netěšíte do školy jako já? Ale oc už naděláme no.
Jak u Vás dopadly Velikonoce? U mě celkem fájn. Abych se vyhla tomu mlácení, šla jsem s kámoškou ven, ale kluky jsme potkaly, takže nám napráskali i tak! :D Ale pohoda. :)
Jinak, jak jsem všera psala, jsem asi po 2 letech barvení na několik možných odstínů zrzané na hnědo. Takže je to celkem nezvyk. A asi se mi možná víc líbila i ta zrz. :D Ale teď na léto je to fajn, rychleji se budu opalovat :D a pak si to dát na nějákou křiklavou oranžovou. Takže jak jinak, dám sem nějákou tu fotku.

Co myslíte? ;P
Dobrou :))

Velikonoční prazdniny

8. dubna 2012 v 21:33 Zažila jsem..
Lidiii, mě se tak nechce přemýšlet. :D
Teď jsem sem zase nic nedala. Přece jen jsou ty prázdniny a mě se nechce nic dělat :D Jen se ohlašuju.
Tak co? Jak jste se měli? :) Už nám to ale skoro končí. :/ Za chvilku je tady zase škola. A ještě k tomu zítra jsou velikonoce. :/ Grrr. Taky je tak nemáte rádi? Vůbec se na ně netěším! Asi půjdu ven nebo nebudu vůbec otvírat!
A teď k tomu ještě to počasí! Dneska u nás padaly kroupy a chvilku ještě aji sněžilo! Hrůůza! Tak jsem se těšila na léto! Dnešek je teda hroznej! Ale na druhou stranu jsem si konešně obarvila ty vlasy. Zítra jsem dám asi nějákou tu fotku. :P
Jo a neznáte nějákej dobrej film? :D Nemám na co koukat.


Zas jedna moje fotka. :P
Jinak se s Vámi loučím a přeju dobrou noc a veselý Velikonoce! :D ')))

Smoking

5. dubna 2012 v 23:39 | Džejn |  Zažila jsem..
Cigarety
Tak se přiznejte kdo z Vás nikdy nezkusil cigaretu. Řekla bych, že kuřáků bude drtivá většina.
I já jsem to zkusila. A né jednou. Minulý letní prázdniny jsme s kámoškou neodolaly. První není nic moc. Ale potom, další a další mi chutnala stále víc. Většinou jsme si sedly na takové schody, daly si nějákej sladkej chlast, brambůrky a zapálily si. A tak skoro celý prázdniny. I teď si občas vezmu. Lituju toho? Jak kdy. Jasně škodí to, mužeš mít rakovinu a blá blá blá, ale myslím si, že dát si jednu za 1-2 měsíce neuškodí.

Vodárna

I s ní se mi naskytla příleživot ji vyzkoušet. Skoro jako kouřit vodu no ne? Ale vážně jenom skoro.
Řekla bych, že je i měňe škodlivá. Najdou se i teď někteří, kdo mají zkušenost.?

A dál jako je třeba marihuana, kokain, lisohlávky atd..?
Tak nic takového jsem zatím nevyzkoušela. Ikdyž příležitost se naskytla. Moje ségra její kámoši mi nabízeli. Tentokrát jsem odmítla. S tímhle už nechci mít co dožinění. Už mi to příjde až moc škodlivé, nebo spíš se bojím závislosti.
Stát tam a sletovat jak šňupou byla pro mě celkem divné. Spíš mě mrzelo, že právě tohle dělá ségra ve svém volém čase. Zkusil někdo i něco takového? Upřímně, doufám, že né, ale celkem mě to zajímá. ;PNěkdy se cítím jaksi provinile nebo špatně i za ty cigarety nebo blbej chlast. Přece jen jsem mladá. Chci být zdravá. Škodí to. A určitě musí být nějákej důvod, proč je to od 18ti. Ale přece jen, na špatnou náladu to pomáhá skvěle.

Na Vaše odpovědi jsem zvědavá. Kdo má jaké zkušenosti. Tak piště. ;)

Photos.

4. dubna 2012 v 23:43 | Džejn |  Zažila jsem..
Zdaréc,
dneska píšu zase na rychlo, protože opět nestíhám. Přidám jen další fotky :) Ale zítra sem dám nějáký lepší článek! Slibuju!
\Zase žádná sláva , ale snažím se .
Přeju Vám dobrou noc! :)

Red lips.

3. dubna 2012 v 22:24 | Džejn |  Zažila jsem..
Čůůůůs!
Tak povídejte! Jak se máte? Co je novýho? Šup šup! :) Chyběla jsem Vám? :D Vy mě jop! ;P
Stále se musím chlubit jak skvěle se mám! A každý dalším dnem líp a líp! (Ťuk ťuk ťuk)
No, píšu spíš tak na rychlo. Jen jak jsem zmiňovala začala jsem trochu fotit , především sebe :D a tak mám něco novýho.
Hrozně se mi líbí, když jsou na fotce úplně rudý rty. Tak tu jsou nějáké ty fotky , ale žádná sláva . No posuďte sami ..

Moje oblíbená!

Tady se mi ty rty moc nepodevly :/

Tak co myslíte? Mám apoň trochu talentu na něco?
Doudám, že se aspoň trochu líbí! Moje první 'umělecké' fotky, tak nebuďte moc přísní! ;)
Krásnou dobrou noc! :)