Hlasuj pro mě tady prosím!

Květen 2012

POZASTAVUJI.

31. května 2012 v 14:08 | Džejn |  Přemýšlím..
Tak Vás tu zase jendou po douhé době zdravím :))
Nemám moc času vše povyprávět. tak přejdu hned k věci. Každý asi z nadpisu pochopil, že blog pozastavuju. Nedělám to vůbec ráda.:/ Mrzí mě to, mám to tu celkem pěkně vybudované a pak to budu obnovovat. Ale tak či tak bohužel.
Děkuju, že jste ty moje kecy snáželi a že je aspoň někdo rád četl a zase jendou někdy přečte.
A proč? za 14 dní se uzavírají známky a já se musím hodně učit na závěrečný písemnky, někde si musím známku ještě opravit a tak. Teď mi ještě zjistili, že ta moje častá bolest zad má důvod- mám tzv. skuliózu. Jednoduše křiví záda.:/ Takže musím ještě k tomu chodit 2x na rehabilitace a doma cvičit každej den, jestli je nechci mít ještě křivější. Necí to fér. Proč zase já?! Když jdu na výlety mám ho zkašený, protože mě bolí záda, když jdu nakupovat musím za chvlku domů, aby mě neboleli záda! Fuuuuu! Takže tak no. Závěr je, že jednoduše už nemám čas.
Asi jste si všimli, že tu teď stejně moc nepíšu a za měsíc jsem přidala jen 6 článku což je dost málo.
A co o prázdninách? Upřímně, chci si uívat jak jen to půjde, než vysedávat u pc a psát jak si moc užívám :D
Jestli začnu prvního září nevím. Ale nejspíš jo.
Možná se občas stavím na ten Váš blog napsat pár slov a zjistit co je nového :)Tímto se teda s Vámi loučím '(
Přejí Vám, ať zvládnete ještě něják dodělat tento ročník, někteří co jsou na střední první rok, ať se jim tam líbí a jsou spokojení a poslední den vyběhnete ze školy a začněte si užívat! (A vzpomeňte si na měě :D)
Přeji Vám také nádherné prázdniny plné smíchu, sluníčka a zábavy! Ať se Vám vydaří jako nikdy! :)
Vaše Džejn :*

Movie weekends.

22. května 2012 v 9:17 | Džejn |  Zažila jsem..
Tak nic, to napsaní článku o víkendu nevyšlo. Ale co už. z dou denním opožděním.
Předminulí týden jsem byla o víkendu s kámoškou v kině. Celkem nezajímavé, ale jelikož jsem tuto sobotu byla zas, ale s mamkou, tak jsem se rozhodna napsat pár svých slov o obouch filmech.
Ale než žačnu mám dotaz. Nedělá někdo designy na objednání moc prosíím? Udělám mu klidně reklamu na blog, ikdyž nevím jak :D. Ten můj se mi teď moc nepovedl a už se mi to nechce dělat znova. Už jsem psala na tolik blogů, ale nikdo se neozval. Nechápu proč si to tam teda píšou, když je nedělájí, ale to teď nebudu řešit. Takže filmy..

Avengers


Takové akční sci-fi
Já sci-fi nebo fantasy úplně miluju! Nemohla jsem si to nechat ujít.
Marvel spojil všechny svoje vytvořené superhrdiny do jednoho filmu.
Black Widow. Iron Man, Hulk, Captain America, Thor, Hawkeye. (Tak zasebou jak na obrázku)
A jak jinak tak hrdninové zachraňují svět. A úspěšně. A to je vpodstatě celý film.
A jelikož nehorázně moc žeru roli Tonyho (Iron Mana) jak je namyšlenej a arogantní :D tak bych dala plný počet hvězdniček. Jinak bych asi dala 4 :)

Líbáš jako ďábel

Česká komedie
Takový 2. díl k filmu líbáš jako bůh.
Už dlouho jsem nebyla v kině na komedii a s touto jsem byla celkem spokojená. Musím uznat, že první díl byl asi povedenější, ale nebylo to špatné. Chvílemi byli takové nudné chvilku, bylo to takové trochu divné. Ale sranda tam byla! To jsem se fakt po dlouhé době smála u filmu. Opravdu jako komedie je to dobré na zasmátí takže bych dala 4 hvězdničky, ale kdybych měla hodnotit celkový dojem tak 3 hvězdičky.

Už mě vážně docházejí nápady na články. Fuuu :/

Nestíhám.

18. května 2012 v 15:18 | Džejn |  Zažila jsem..
Celý týden, se snažím dát nějáký článek, ale vůbec nemám čas :/ Pořád se musím učit. A příští týden? To samí. Už jen na pondělí mám učení na 5 předmětů. Fůůů :/ Promiňte.
Nějáký novinky? Vlastně ani ne, co Vy? Taky jsem se těšili na víkend? Opět :D Jasně že jo.)
A co léto a prázdniny? Bóžéé! Už jen 43 dníí!!!! Těším se tak moc. Vy taky?
Ale byl to takovej pohodej týden. Až na to učení to bylo dobrý. Už je aji lepší počasí. Konečně mi tu neprší, juchůů.
Tak jsem musela vyrazit ven a fotit fotky s kámoškou.
Le me :D -> -- Le Kája :D
Super holka :))
O víkendu napíšu snad lešpí článek. A jestli to stihu možná zas i novej design :D
Tak si užijte krásný víkend! :)

Majáles 2012

14. května 2012 v 10:46 | Džejn |  Zažila jsem..
Ahojte :),
co víkend? Užili jste si ho naplno? Já jo! No, ikdyž to byl vlastně pátek, ale já jsem stejně nebyla ve škole tak to výjde nastejno:D Znáte, když máte být někde asi za 4 hodiny, tak si řeknete, že pohoda, klídek, stíháte a najednou jejda, za 10 min. tam máš být a ještě musím udělat to a tamto a přepudrovat si nos:D ? Můj případ! Ale po přívpravách a celkem delší ceestě jsme se s kámoškou konečně dostavily kam jsme chtěly. Áno, přesně tam! Na majáles! Jéj jak já jsem se těšila!
Nejíc na Tomáše Kluse. Dobrý by bylo, kdybych řekla, že jsem byla u pódia, ale nemůžu protože nebyla:D smůla no. Ale viděla jsem ho! Byla jsem sice asi tak v 6-7 řadě, ale potkali jsme tam jakýsi kluky a ty nás vzali na ramena, takže parádní výhled! Divím se, že je neboleli ty ramena teda:D Ale pohoda. Užily jsme si obě! Juchůů.


Co vy? Byli jste taky někdo? :P

Hlasuj pro mě prosím.)

12. května 2012 v 14:15 | Džejn |  Zajímá mě..
Ahoj :)
užíváte víkendu? Doufám, že jo!
Na blozích má spousta lidí různé ty soutěže o cokoliv nejlepšího. Však co znáte ne? Nejákou jste třeba udělali i Vy. Já jsem se většinou nepřihlásila, protože jsem buď nemohla, nebo k tomu neměla dostatek prostředků nebo tak něco. Ale konečně soutěž kterou zvládne každý! Tak jsem neváhala a přihlásila se. Soutěž o nejlepší kusovku. A Vám už musí být jasné, že Vás tímto žádám o hlas pro mě. Somozdřejmě, že za hlasy moc a moc děkuju a kdo bude chtít může napsat a ráda mu také pomůžu v nějáke soutěži!
Přihlásila jsem se s tímto obrázkem:


Hlasujte pro Džejn prosím! )
http://nikitalias.blog.cz/1205/1-kolo-o-nejlepsi-kusovku

Vyrábění trička

1. května 2012 v 19:23 | Džejn |  Zažila jsem..
Ahojte :)
Tak co? Taky jsem na první ho Máje uschli jako já? Nebo jste si ani nevšimli, že byl? Hold já jsem další rok bez pusy, ale co už. Jednou to příjde. Musí.
Ale o prodvlouženém volnu jsem konečně sehnala potřebné věci a s kámočkou jsme si udělaly vlastní 'vzor' na tričkách. A na to, že jste něco takového dělaly poprvé se nám to myslím povedlo. Dělali jsme po tričku růžně barevné optisky rukou. A mě se to hrozně líbí! Takže tu dám takový měnší návod, kdyby si ho někdo chtěl udělat taky.
Potřebný materiál- Čisté, obyčejné tričko (nejlépe bíle)
- barvy na texil
- talíř kam nalít ty barvy (ale potom z něj asi nepůjde jíst :D)
popřípadě- štětec
- obyč. tužku